Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji służąc wsparciem zarówno produktowym jak i merytorycznym. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta starając się dobrać produkty, które najlepiej sprawdzą się dla potrzeb jego biznesu. Twoim pracownikom pokażemy jak prawidłowo użytkować ŚOI – zatyczki, półmaski, rękawice, czy okulary ochronne - tak aby były w pełni skuteczne i zapewniały maksimum bezpieczeństwa w trakcie pracy.

W celu określenia odpowiedniego zestawu ŚOI w Twoim zakładzie oferujemy kompleksową analizę potrzeb produktowych opracowaną przez nasz zespół.
Uwzględniamy w niej zarówno określenie odpowiedniego wyposażenia dla Twojej działalności, ale także wyszczególnienie strategii dzięki, której pomożemy zoptymalizować koszty oraz znacząco zwiększyć komfort na stanowiskach pracy.

Aby zapewnić najwyższym poziom wiedzy i możliwość skorzystania z najnowszych rozwiązań w branży zapraszamy do udziału w audytach również naszych licznych partnerów handlowych.

We współpracy z naszymi renomowanymi dostawcami m.in Cerva, Lebon czy Ansell, pomożemy przeprowadzić w Twoim zakładzie szczegółową weryfikację rękawic ochronnych, dzięki któremu dowiesz się jakiej dokładnie ochrony potrzebujesz na każdym rodzaju stanowiska oraz jak zoptymalizować portfolio używanych rękawic ochronnych w oparciu o najlepsze rekomendacje producenta.

Efektem przeprowadzonej analizy będzie specjalny raport przygotowany przez dostawców wraz z wytycznymi odnośnie możliwych wdrożeń czy zamiany produktów.

Jak to działa?
– szkolimy pracowników Klienta na podstawie bieżących potrzeb oraz zmian w asortymencie
– pokazujemy jak prawidłowo użytkować poszczególne produkty aby zachowały pełnię właściwości ochronnych
– mamy możliwość przeprowadzenia audytu produktowego w Twojej firmie z udziałem doświadczonych pracowników Rena-Pol oraz Przedstawicieli Producenta
– zaprezentujemy propozycje ŚOI dopasowane do Twoich potrzeb oraz pomożemy w doborze optymalnych produktów.

Jakie to daje korzyści dla Twojej firmy?
– podniesienie kwalifikacji pracowników oraz służb BHP w zakresie ŚOI
– większa efektywność pracowników dzięki dobrze dobranym art. BHP
– dostęp do innowacyjnych projektów i najnowszych rozwiązań od liderów z branży BHP

Wiemy, że niektórych rzeczy nie da się przewidzieć, dlatego na naszą pomoc i wsparcie możesz liczyć w każdej chwili. Każdy pracownik Rena-Pol to specjalista, który zna się na tym co robi i wspiera Cię w osiągnięciu sukcesu.

Dzięki ciągłemu rozwojowi i zdobywanemu doświadczeniu, stale doskonalimy się dla Ciebie i podnosimy nasze kompetencje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY DLA TWOJEJ FIRMY!