Chronimy Twój Sukces

Chronimy Twój Sukces. Pod tym krótkim hasłem kryje się cała nasza filozofia. Podchodząc indywidualnie do każdego Klienta zapewniamy jemu oraz jego pracownikom ochronę jakiej potrzebują. Wspieramy naszych Klientów w zapewnieniu ciągłości procesów produkcyjnych.

Dostarczamy produkty wielu marek dopasowane do budżetu, komfortu użytkownika, potrzeb bezpieczeństwa, ale i tych wizualnych. Chcemy zabezpieczać naszych kontrahentów we wszystkich aspektach i etapach pracy. Od fizycznej ochrony i wygody pracowników po ich komfort psychiczny oraz zadowolenie z pracy. Staramy się korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań i działań, aby ułatwiać działanie innym.

Rena-Pol bezpieczeństwo pracy, ochrona zdrowia, odzież robocza, odzież ochronna, odzież logowana, Ansell, 3M

Wartości, które cenimy sobie w rodzinie naturalnie staramy się przekładać na relacje z Klientami, tym samym tworząc unikalną kulturę organizacyjną naszej firmy. Transparentna i otwarta komunikacja, a także troska i zaufanie to normy, które cenimy sobie zarówno w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wierzymy, że dobry i odpowiedzialny społecznie biznes to nie tylko zapewnienie odpowiednich produktów, ale przede wszystkim partnerstwo oraz troska o indywidualnego Klienta. To także doradztwo oraz wsparcie, które leży u podstaw prowadzenia naszej działalności. Klienci są w centrum wszystkich naszych działań i niezmiennie definiują kierunek rozwoju naszej organizacji.

Znajdziemy rozwiązanie każdego problemu.

W Rena-Pol łączymy zmysł praktyczny, dynamiczność oraz zdecydowane podejście wraz z analitycznym i drobiazgowym opracowaniem rozwiązań. Strategia ta sprawia, że nasza filozofia świetnie sprawdza się w szybko zmieniającej się rzeczywistości.


Dokładamy wszelkich starań aby dostarczać produkty efektywniej, szybciej oraz w jak najlepszych cenach. Ewoluujemy razem z naszymi Klientami oraz dostawcami a ciągły rozwój zapewnia nieprzerwanie wysoki poziom oferowanych przez nas usług.
Dajemy z siebie wszystko by nie stawać w miejscu. Nie boimy się codziennych wyzwań i każdego dnia stajemy na wysokości zadania aby sukces naszych Klientów był w zasięgu ich chronionej ręki!

Rodzinna firma z tradycjami

Z pasji do bezpieczeństwa

Działamy od 1996 roku.

To, co przyświecało nam od początku naszej działalności to dbałość o bezpieczeństwo ludzi i ochrona zdrowia. Idee te były nie tyle odgórnym założeniem, co nieodłącznym elementem życia zawodowego naszych założycieli, jeszcze przed rozpoczęciem działalności. Wspólne doświadczenia wyniesione m.in. z wieloletniej pracy w Państwowej Straży Pożarnej i branży chemicznej sprawiło, że niezwykłą uwagę przykładamy do tego, aby oferowane przez nas produkty oraz usługi jak najlepiej chroniły i wspomagały ludzi szczególnie narażonych na niebezpieczeństwa w miejscu pracy.

Ponadto, tak jak rodzina, rośniemy, a wraz z nami zakres naszych usług i oferowanych rozwiązań. Pokoleniowe zmiany, które obecnie zachodzą w naszym zespole sprawiają, że nieustannie rozwijamy się i dostosowujemy swoją ofertę do nowoczesnych realiów gospodarczych. Sprawia to, że nieprzerwanie od 1996 roku rozbudowujemy się i umacniamy naszą pozycję na lokalnym i ogólnopolskim rynku.

Rena-Pol bezpieczeństwo pracy, ochrona zdrowia, odzież robocza, odzież ochronna, odzież logowana