Pranie środków ochrony indywidualnej to rozwiązanie pozwalające na zachowanie jak najwyższego poziomu higieny i czystości w zakładzie pracy. Jest to także świetna alternatywa do generowania oszczędności poprzez wielokrotne wykorzystanie rękawic ochronnych, wydłużenie ich cyklu życia oraz zmniejszenie kosztów utylizacji zużytych produktów.

Coraz więcej rękawic ochronnych dostępnych na rynku jest tworzonych i przebadanych pod kątem zachowania swoich właściwości nawet przy wielokrotnym praniu produktu.
Zachowując wytyczne producenta odnośnie stosowanych środków piorących oraz metody i temperatury prania czy suszenia mamy gwarancję ponownego wykorzystania rękawic, które jakością i właściwościami nie odbiegają od nowych produktów.
Pranie rękawic to oszczędność dla wydatków przedsiębiorstwa, ale również minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. Zdajemy sobie sprawę jak istotnym zagadnieniem jest ekologia. Dzięki naszemu rozwiązaniu mniej zużywasz a co za tym idzie generujesz mniej odpadów!

W Rena-Pol idziemy o krok dalej i pomagamy w zautomatyzowaniu całego procesu prania rękawic ochronnych.
Dzięki zastosowaniu zautomatyzowanych rozwiązań takich jak automaty wydający BHP, pomagamy naszym Klientom zaprojektować cały proces. Zaczynając od zakupu nowej rękawicy, przez jej optymalne wykorzystanie i system rejestracji zwrotu zużytych produktów, aż do pobrania wypranych rękawic i ponownego ich wykorzystania.

Jak może wyglądać wdrożenie prania rękawic w Twojej firmie:

– wytypujemy odpowiednie rękawice ochronne dedykowane do zagrożeń na danym stanowisku pracy oraz przebadane pod kątem zachowania właściwości po praniu produktu;
– wykonamy testy produktów, sprawdzając jakiego rodzaju zabrudzenia pojawiają się w danym zakładzie;
– dobierzemy specjalny proces prania rękawic, z uwzględnieniem optymalnych środków piorących, metody prania i suszenia produktu oraz kontroli jakościowej rękawic przed i po praniu;
– zaplanujemy proces odbioru oraz redystrybucji rękawic do pracowników
– dostarczymy dane i raporty nt. oszczędności wygenerowanych dzięki procesowi prania

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI ABY POZNAĆ SZCZEGÓŁY OFERTY DLA TWOJEJ FIRMY!