Mamy przyjemność ogłosić, że wraz z początkiem 2021 zaczynamy prezentować się pod nowym znakiem towarowym.
Odświeżona komunikacja wizualna sprawnie łączy przeszłość z nowoczesnością, odzwierciedlając to kim jesteśmy, kim byliśmy oraz jak widzimy naszą organizację w przyszłości.
Nowe logo symbolizuje wartości, które chcemy wyjątkowo podkreślić w naszej współpracy z klientami. Te atrybuty to kompleksowość, uporządkowanie oraz energia w działaniu, szczególnie ważne w tak dynamicznie zmieniających się warunkach rynkowych.
I z tą właśnie nową energią otwieramy kolejny rozdział naszej działalności, nieustannie chroniąc Wasz sukces!

Niezmiennie Klienci pozostają w centrum wszystkich naszych działań – to dla Was rozwijamy się i zmieniamy na lepsze! Wierzymy, że odświeżona symbolika pomoże nam jeszcze lepiej wyrazić kluczowe wartości i zasady, którymi kierujemy się w codziennej pracy oraz wzmocni rozpoznawalność marki Rena-Pol jako kompleksowego dostawcy art. BHP i MRO w Polsce.
To nie koniec nowości, które planujemy na jubileuszowy, 2021 rok. Zachęcamy do zapisu do naszego newsletteru aby być na bieżąco!

Autorką logotypu jest Jagoda Janowska – graficzka, ilustratorka ale przede wszystkim niezwykle kreatywna artystka. Inne jej prace można podziwiać na stronie Behance.net/jagoda janowska.

Pozdrawiamy,
Zespół Rena-Pol