W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę wielofunkcyjnych automatów vendingowych.
Pozwalają one na bardziej efektywną pracę, ale również na znaczną oszczędność wydatków na kategorię BHP i MRO. Zautomatyzowanie procesów wydających pozwala zapewnić brak przestojów produkcyjnych, zmniejsza ryzyko pomyłek oraz umożliwia raportowanie braków oraz bieżących stanów niezbędnych produktów. Automaty vendingowe bhp wraz z dedykowanym oprogramowaniem on-line na wysokim poziomie to wygoda i sprawne zakupy z zastosowaniem najnowszych technologii.

Jak to działa – wdrożenie KROK PO KROKU

1. Ustalenie katalogu produktów. Rozpoznanie użytkownika oraz jego potrzeb i dotychczasowych rutyn dotyczących produktów oraz jego pracy:
– kategorie/ marki
– dodatkowe prezentacje produktów
– przygotowanie i synchronizacja bazy danych klienta

2. Wybór metody dostępu do automatu:
– karty pracownicze lub dedykowane breloki

3. Instalacja automatu i rozpoczęcie użytkowania:
– pracownicy mogą swobodnie pobierać produkty w oparciu o ustalone profile uprawnień, zaś pracodawca ma możliwość pełnej kontroli pobrań w czasie rzeczywistym oraz w formie różnorodnych raportów z platformy do obsługi automatów

Główne korzyści
– Dostępność asortymentu 24/7
– Bieżąca kontrola zużycia
– Oszczędność (pieniędzy oraz czasu)
– Możliwość zaopatrzenia w dowolny asortyment (BHP i MRO)
– Niwelowanie pomyłek dzięki limitom wydań i profilom uprawnień pracowników
-Zintegrowany system do zarządzania wydaniami i pobraniami produktów ON-LINE

Specjalna aplikacja pozwala wyświetlać przy użyciu przeglądarki internetowej, na dowolnym urządzeniu, szczegółowe informacje o pobraniach i aktualnych stanach magazynowych. Połączenie oprogramowania z automatem wydającym ‘zapewnia maksymalną kontrolę nad zużyciem artykułów w firmach produkcyjnych. W efekcie, wzrasta jakość pracy .

Typy automatów:

Automat D810 oraz D1080 to samoobsługowe maszyny, automatycznie wydające do 810 lub 1080 różnych produktów. Oparte na zasadzie obrotowego bębna, umożliwiają przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami w wersji basic lub ekran dotykowy w wersji Pro. Dzięki opatentowanemu systemowi skanowania komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatów, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika.
FUNKCJA REGULACJI KOMÓR PRODUKTU
Imponującą ładowność urządzenia uzyskujemy dzięki funkcji regulacji komór na szerokość i wysokość, w 9 konfiguracjach. Półki mogą posiadać
różną wielkość. Łatwa zmiana ustawień pozwala na każdorazowe dostosowanie pojemności automatu do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych

Samoobsługowy automat L40 pozwala na automatyczne wydawanie do 40 różnych produktów. Prosta budowa umożliwia załadowanie artykułów o dużych rozmiarach. Specjalnie przygotowane otwory przeznaczone są do wykonania wewnętrznej instalacji 230V*, zasilającej przechowywane produkty. Bardzo łatwe zarządzanie automatem zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Do maszyny można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz pozostałe automaty dostępne w ofercie. Automat L40S z powodzeniem pełni funkcję jednostki pomocniczej dla automatu D540 lub D1080 lub F80 oraz D810. *L40ME model przystosowany do wewnętrznej instalacji zasilającej
FUNKCJA REGULACJI KOMÓR PRODUKTU
Dzięki funkcji regulacji półek – na wysokość, w 4 rozmiarach, do urządzenia można załadować nawet 40 produktów jednocześnie.

Automat F80 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 80 różnych typów produktów. Oparty na wyrzutnikach, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości produktów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran z 15 dotykowymi przyciskami. Ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu, można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika.
RÓŻNE RODZAJE SPRĘŻYN NA PRODUKTY
Imponującą ładowność urządzenia uzyskujemy dzięki możliwości zastosowania różnego rodzaju uzwojenia sprężyn, aż w 5 konfiguracjach ich skoku. Możliwość zamontowania do 8 półek, na każdej z nich dostępne 10 sprężyn, które można łączyć po dwie na większe produkty. Konfiguracja sprężyn jest nieograniczona, na jednej półce mogą być zainstalowane sprężyny pojedyncze i podwójne w różnych rozmiarach jednocześnie. Łatwa zmiana ustawień pozwala na każdorazowe dostosowanie pojemności automatu do aktualnych potrzeb eksploatacyjnych.

Terminal Magazynowy
to rozwiązanie stworzone z myślą o intuicyjnym i szybkim zarządzaniu magazynem. Pozwala w łatwy sposób zwirtualizować magazyn, tj. dokładnie odwzorować całe, rzeczywiste pomieszczenie. 10-calowy wyświetlacz zapewnia komfort pracy zarówno pracownikom pobierającym produkty, jak i wydającym je magazynierom.
KLUCZOWE FUNKCJE:
» Szybkie odzwierciedlenie rzeczywistej powierzchni magazynowej
» Intuicyjny i przejrzysty interfejs
» Szybkie logowanie i zamawianie produktów przez pracownika
» Limitowanie produktów dla poszczególnych pracowników
» Zdalne zarządzanie z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu
» Generowanie potrzebnych raportów i wydruków
» Dostęp do historii pobrań poszczególnych pracowników
» Kontrola dat ważności i limitów produktów
» Możliwość integracji z dowolnym systemem WMS w firmie