Marka CERVA oficjalnie dołącza do portfolio Rena-Pol!

CERVA to renomowany producent i hurtowy dostawca Środków Ochrony Indywidualnej i produktów BHP, które przyczyniają się do ochrony tego co dla nas wszystkich najcenniejsze – ludzkie zdrowie. Firma CERVA została założona w 1991 roku. Obecnie posiada 14 oddziałów zagranicznych, a w Polsce swoją silną markę buduje już od 8 lat.
Dostarcza szerokie portfolio produktów, które zapewniają profesjonalną ochronę w środowisku pracy. Produkty CERVA, takie jak odzież robocza, obuwie, rękawice, ochrony głowy, słuchu czy wzroku dedykowane są szerokiej liczbie branż i zawodów, na każdą porę roku, spełniając przy tym wymagane normy. Są one funkcjonalne, ergonomiczne, komfortowe i jednocześnie gwarantują odpowiednią ochronę w środowisku pracy.

Każdego roku zespół projektantów i ekspertów technicznych producenta rozwija i opracowuje kilkaset nowych produktów, które przed wprowadzeniem na rynek przechodzą surowe badania i testy. Wszystko po to by nieustannie podnosić jakość, wyznaczać trendy i odpowiadać na oczekiwania użytkowników.
Dzięki dużej powierzchni magazynowej i sprawnym procesom logistycznym CERVA zapewnia szeroką dostępność swoich produktów i szybką dostawę dla Klientów Rena-Pol.
Skontaktuj się z nami aby poznać ofertę produktów CERVA dedykowaną dla Twojego zakładu produkcyjnego oraz otrzymać wsparcie w doborze produktów!

KONTAKT