Seria ochronnych okularów 3M™ SecureFit™

Nowoczesna opatentowana konstrukcja samoregulująca w okularach ochronnych 3M™ SecureFit™, indywidualnie dopasowuje się do rozmiarów i kształtów głowy. Tym samym zapewniając taki sam poziom komfortu pracownikom z różnych gałęzi przemysłu.

Ochrona Twojego wzroku podczas pracy jest ważna, jednak niekoniecznie musi ona oznaczać kompromisy w zakresie stylu lub wygody. Nowe okulary ochronne 3M™ SecureFit™ spełniają swoją rolę ochronną, a jednocześnie posiadają atrakcyjne wzornictwo. Dodatkowo są zaprojektowane tak aby były kompatybilne z innymi środkami ochronny indywidualnej

Nowoczesna technologia 3M™ Pressure Diffusion Temple Technology pomaga równomiernie rozłożyć nacisk nad uchem, by zapewnić bezpieczne i wygodne dopasowanie. Dodatkowo Innowacyjna konstrukcja zauszników 3M odznacza się wyprofilowanymi zausznikami przez co zapewnia wygodne wyrównanie nacisku i samoczynne dopasowanie się do wielkości i kształtu głowy użytkownika.

• Okulary ochronne SecureFit™ 100

Smukły wzór. Komfortowa ochrona oczu w przystępnej cenie:
Okulary ochronne 3M™ SecureFit™ serii 100 charakteryzują się smukłym, sportowym kształtem soczewek. Posiadają opatentowaną konstrukcją zauszników, które samoczynnie dostosowują się do różnych wielkości głowy. Zapewniają stylowy wygląd i komfort podczas noszenia przez dłuższy czas.

• Okulary ochronne 3M™ SecureFit™ 500

Nowoczesny kształt soczewek i zauszniki z regulacją zapadkową.
Okulary ochronne serii 3M™ SecureFit™ 500 charakteryzują się nowoczesnym kształtem, posiadają zauszniki z regulacją zapadkową oraz technologią PDT (Pressure Diffusion Temple), dzięki czemu zapewniają idealne dopasowanie i wyjątkowy komfort użytkowania. Ten sportowy model okularów ochronnych oprócz nowoczesnego kształtu soczewek, samoregulujących się, kolorowych zauszników posiada różne opcje kolorystyczne soczewek. Dodatkowo niektóre modele posiadają soczewki z powłoką odporną na zaparowanie Scotchgard™ Protector.

Okulary ochronne 3M™ Vitrua™

Nowe modele z powłoką odporną na zaparowanie

Okulary ochronne serii 3M™ Virtua™ składają się z soczewki bez oprawki i zausznika o stałej długości. Zintegrowana osłona boczna zapewnia dodatkową ochronę. Dostępne są dwa rozmiary okularów: Virtua™ i Virtua™ Slim. Asortyment obejmuje opcje przezroczystych, szarych, żółtych i niebieskich, lustrzanych soczewek. Istnieje również możliwość wyboru powłok soczewek: odpornych na zarysowania lub odpornych na zarysowanie i zaparowanie. Dostępna jest również ekonomiczna wersja z przezroczystą soczewką w wersji bulk (opakowanie zbiorcze).