Ochrona słuchu jest skuteczna tylko wtedy, gdy jest używana, dlatego komfort jest niezbędny. Odpowiedzią będą nauszniki pasywne Honeywell Verishield ™ serii 100 (vs100).

Potencjalnie szkodliwe poziomy hałasu przemysłowego mogą powstawać z setek różnych przyczyn w tysiącach różnych środowisk pracy. Od pomieszczeń w fabryce po pracę na zewnątrz z maszynami, od obsługiwanych narzędzi po zachodzące procesy — wszystko to może stanowić źródło hałasu. Dlatego wszystkim pracownikom należy zapewnić skuteczną ochronę. Asortyment produktów w ramach serii VeriShield™ 100 zapewnia komfort i ochronę przed każdym poziomem hałasu, w każdej branży, dla każdego pracownika. KTO POWINIEN ICH UŻYWAĆ? Firma Honeywell personalizuje ochronę słuchu. Nauszniki VeriShield™ mogą być stosowane jako rozwiązanie z zakresu ochrony słuchu przez różnych pracowników z rozmaitych powodów.

Są dostępne w dwóch rodzajach opasek na głowę – z drutu stalowego i opaski dielektrycznej, które mają duży zakres wymiarowy, wiele możliwości regulacji ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu głowy. Szeroki otwór nausznika idealny dla pracowników mających większe uszy lub noszących aparaty słuchowe. Powierzchnia otworu nausznika wzrosła o 16% w stosunku do wcześniejszych wersji.

Wszystkie modele VS100 są wyposażone w opatentowaną technologię Sound Management (SMT) – która zwiększa bezpieczeństwo pracowników poprzez blokowanie szkodliwych hałasów, a jednocześnie sprawia, że głosy i sygnały brzmią bardziej naturalnie. Dzięki temu użytkownicy mogą słyszeć częstotliwości mowy z mniejszą ilością zniekształceń (wyższy wskaźnik artykulacji), co ogranicza izolację pracownika i nadmierną ochronę.

Dostępne w różnych stylach, od składanego, na głowę, na kask, na szyję, do opcji wielopozycyjnych i odblaskowych, różne opcje mocowania głowy ułatwiające integrację środków ochrony indywidualnej, a także poziomy tłumienia ułatwiają znalezienie doskonałego nausznika zapewniającego odpowiedni poziom ochrony i komfortu. Łącząc optymalny komfort z niezawodną ochroną, seria VeriShield ™ 100 zapewnia pracownikom nauszniki, które będą chcieli nosić.